דלג לתפריט דלג לתוכן
לילה אחד באפריל

מחזה, מוסיקה מקורית, פזמונים והפקה מוסיקלית
דרמטורגיה
ליווי אמנותי
ייעוץ מוסיקלי
עיצוב סאונד
עיצוב תנועה
עיצוב חוויה סלולרית
עיצוב וידאו
צילום, בימוי ועריכת וידאו
צילומים
אפליקציית המופע

לילה אחד באפריל

מכירת הכרטיסים דרך זאפה 9080*

קברט רוק למבוגרים בלבד.

באמצע החיים המושלמים – קריירה, משפחה ובית כמו בחלומות – פוגשת קרן גיבורת המחזה את אמיר, צלם עיתונות, שסוחב פציעה נפשית חמורה משירותו הצבאי. השניים מתאהבים ומתחילים לנהל רומן, המשול לתאונת דרכים. שתי מכוניות דוהרות באותו הנתיב זו לקראת זו ולמרות שההתנגשות ודאית, אף אחד לא לוחץ על הברקס. בראש של קרן מתרחש קרב בין הקולות השונים, המיוצגים בקברט על-ידי חמש נשים – מוסיקאיות, רקדניות ושחקניות. הליבידו, המוסר, ההדחקה, ההרס העצמי והדחף של כל אמן לשבור ולפרוץ גבולות.

לילה אחד באפריל קברט רוק למבוגרים בלבד, היא יצירה מוסיקלית לא קונבנציונלית, חשופה ובועטת, המלווה בנגינה חיה. מחזה הביכורים של הזמרת והיוצרת קרן פלס.

מפיקים: NMC יונייטד

חוויית הצפיה היחודית בקברט כוללת שימוש במכשירי הטלפון הניידים שברשותכם. חלק מעלילת הקברט מתרחשת במרחב הווירטואלי, באמצעות החלפת הודעות וסרטונים בין קרן לאמיר במהלך המופע. בעזרת אפליקציית "לילה 1 באפריל" תוכלו להתחבר לטלפון האישי של קרן ולקבל הצצה. להשתתפות במופע אנא הורידו מראש את אפליקציית "לילה 1 באפריל" ב-Google Play או ב-App Store.

הצפייה מותרת מגיל 18 ומעלה

משך ההצגה:
שעה וחצי, ללא הפסקה

תוכניה טריילר

ביקורות
  • "כל השואו הזה השאיר אותי פעורת פה. כמות הכישרון, היצירתיות, המקוריות, האומץ, השירים והכוריאוגרפיה שהיו שם בתוך החלל הקטנצ'יק הזה הייתה מעוררת השראה. ואם כבר קברט רוק למבוגרים, אז כזה בול – שמשאיר אותך במחשבות ותהיות על העולם, על הדלתות המסתובבות של כולנו והרצון למצוא את הריגוש בתוך השגרה המתישה". לילי שרצקי אלמליח, מאקו