לאורה ריבלין - בעיר זרה

שירים מקוריים וקאברים מפתיעים ללהיטים מוכרים

לאורה ריבלין ממשיכה שיתוף פעולה עם נורית זרחי, בנה המלחין שאול בסר וימי ויסלר (הבילויים) - שהניב את המופע והאלבום 'אישה נוסעת'.
השירים מתעדים ציתותים, רגעי התבוננות בתמונות חיים קצרות, פשוטות לכאורה - של זרים ברחוב, בים או בבית הקפה - תמונות שמאחורי חזותן התמימה מהדהדות חרדות, מתחים ואירועים הרי גורל שנשארים רק מרומזים ברקע:

'תיגע בי' - שיר כמיהה למגע.. מבעלה. 'בעיר זרה' מתאר מפגש מעורר תקווה ונטול סיכוי עם ילדה זנוחה ברובע נידח. 'פיסת נשמה' - מפגש עם אביה על שפת הכנרת 20 שנה לאחר שמת. 'קודם כל בוא לפאב' הוא הצצה בזוג זרים בפאב בדבלין, שאולי, ואולי לא, הגיעו לשם אחרי בשורה קשה... וגרסאות כיסוי לקלאסיקות מוכרות: 'הלילה' של 'הכל עובר חביבי', 'אהבה אסורה' של זהבה בן ו'אני שוכב לי על הגב' של אריאל זילבר, בפרשנות חדשה, המשתלבות בעולם המסתורי והמכושף של הערב.

משך ההצגה: 75 דקות (ללא הפסקה)

הצגות קרובות

ביקורות

ידיעות אחרונות, אמיר שוורץ:

""ריבלין יודעת להגיש שיר. אווירה מעושנת, קצת בלוזית, ג'אזית וקמצוץ שאנסון צרפתי, מנוגנת נפלא.. כמו באלבומים של טום ווייטס או מריאן פיית'פול...""

הבמה, מרב יודילוביץ':

""מרהיב! מופע קרוב ובועט, שנון ומנוקד בהומור וברגעי חסד קטנים.. הרכב נגנים חגיגה""

גל"צ, חני דינור:

""בכיתי, צחקתי, התרגשתי והתפעמתי! השירים, דברי הקישור, הנגנים והעיבודים עונג צרוף!""

עמוס אורן, החיים הטובים:

""אינטליגנטי ואלגנטי, שנון ומרגש, מפליא ושורט. לאורה, בשקט המאופק שלה, ממגנטת""

יוסי חרסונסקי:

""קברט אפל מסתורי.. יצירה של ממש.. הומור ציני שחור ושנון.. בקאברים שבחרה, לאורה מחדדת את יופי המקור ומעצימה אותו בטון האישי שלה.. עיבודים נפלאים""

יוצרים

רוצים לראות עוד? הציצו ברפרטואר ההצגות שלנו

מנויים מקבלים יותר!

רכשו מנוי וקבלו הנחות קבועות על כל אירועי הבימה

לרכישת מנוי